Prosinec 2015

Akicon 2015

18. prosince 2015 v 22:09 | Watashi~ |  Re-playe z conů
Yoo! Tak tady na tom conu jsem pocítila svobodu. Byla jsem svobodná yeeeeeey! Ale teď už ke conu. Chci moc poděkovat VŠEM co tam se mnou byli,i když to bylo třeba jen pět minut. Ano říkám to vždy,ale vždy je to upřímně.
Pátek
Tak jsem si hezky jela se sestrou na Akicon. Ona se mnou jela jen vlakem a pak měla jít za svým přítelem. No a pak když nás druhá sestra dovezla z vlakového nádraží až do KC zahrady. Sestra mě hned opustila a já se tam ocitla sama mezi neznámými cosplayery a co dělat,že?
Zahlédla jsem kamarádku Leu,ale byla v kruhu cosplayerů. A líčila Kanekiho s Toukou. Jen tak btw já měla cosplay Kuriyami Mirai a asi sem musela vypadat forever alone. Ale tak co! Jenže pak jsem zahlédla Pití-chana z gtc tak jsem se k němu rozeběhla a ahoj! To jsem se seznámila i s Luckou. Taky jí bylo čtrnáct,takže jéééééj x33.
(Jj někdo si mě jen tak fotil jjj proč ne,ale já nemám jinou fotku svého cosfailu..)
No a pak se dostáváme k hlavnímu bodu pátku. A to když přišla Kami jako Shizuo a jako kdo sem. Já,že jsem Jeffík z Advíku. A ona ,,Tak na co čekáš,pojď na mou hruď!''. Miluju potkávání lidí! Na Advíku si mě totiž fotila a pak se vidíte v reálu po tom co jste se začly bavit! Mám ju rád tu mojí Kami. Ale hlasem mi připomínala Grelli,takže sem fakt měla pocit,že tam se mnou je Grelli a né Kami :D. Jo jinak jsem nehulila jo.
No,ale zpět k objímacímu momentu. Po něm příde Hruška s bonbonama a kdo si dá. Tak jsem si vzala a dostala i hug. Od Hrušky jéééj ^^. Pro hug si ten den přišel ještě několikrát. Ale vtipný na tom bylo,že já jsem malinká a Hruška je oproti mě strašně vysokej,ale tak co dá se. Dostala jsem ještě kávenky ( a leží mi na stole doteď XD).
Ale zpět k tématu. Prostě jsme šli jako skupina do billy,protože Akicon otvíral až asi okolo páté. A já přijela v půl třetí. Gg..Ale abych nezapomněla! Pití-chan mě seznámil s mým budoucím Dark Flame Masterem! Jéééééééj! Protože chunnibyou :3.
Všichni na nás koukali jak na retardy,ale tak nevadí. Proč ne. Mám to ráda. A tak jsme se znovu vrátili. Já znovu dostala bonbony od Hrušky a zase hug. Eyyyyyyyyyyyyy!
Pak jsem si s nelibostí obličeji dala kufr daleko ode mě (protože mě štval,jj radši si to nechám ukradnout) a šla za Leou. Zase půlhodinové hugování (ne že by mi to vadilo). S ní tam byla jedna holčina co měla Undertakera (nejlepší byla *q*) a ještě jedna co měla Nyu. Obě byly kawaíi. A Lea byla samozřejmě úžasnej Hide :3.
A pak ani nevím co se dělo,ale najednou jsem stála ve frontě a čekala na lístek. Jistě,že jsem ho s mím štěstím nemohla najít..Gg...Ale když už jsem se dostala donitř a měla svůj lístek,zamířila jsem ke Kami a k ostatním,od kterých jsem se během fronty oddělila. Zjistilo se,že Kami zabavili její ceduli a tak byla naštvaná. A ještě ke všemu,už neměli lístky na spaní,takže s Dark Flame Masterem neměli,kde spát. Což mě mrzelo jako svině,protože Kami měla být můj polštář. No a navíc jsem pak zjistila,že jsme si měli vzít Akicon placky. A já si svojí nevzala. Takže originální placka jj.
Pak se ukázalo,že Pití zařídil Kami a Masteroi,kde spát,takže dobrý. Ale furt nebyla Kami můj polštářek! Abych vám to upřesnila,já měla spát sama v tělocvičně..A pak se nabídla Kami! A zjistilo se tohle.
Nicméně! Odložili jsme si věci a mém případě kufr,který neukradli,do místnosti na věci a šli čmuchat po areálu. Já tam už minulý rok byla,takže nebylo co zkoumat,ale tak co. Šla jsem prostě s nima.
A tak se pátek vlekl (ve skutečnosti si nic nepamatuju) a najednou byla svatba. Nevím čí,ale byli tam všichni tak jsem šla s nima. A tam se stal další super okamžik. Byla tam taková postava. A já si sakra nemohla vzpomenout,z jakého anime je. A teď se najednou ozve: ,,Lysergu!'' A najednou jsem si vzpomněla na mé dětství u Krále Šamanů a na Lyserga. Okay a ještě rok před tímhle Akiconem,když jsem to re-watchovala.
Byl to dobrý cosplay,až na to,že byl Lyserg mnohem menší,ale jinak to bylo kurňa dobrý. Já hned k němu běžím a něco typu,ty jsi Lyserg viď? A on:,, Ty znáš Krále šamanů?''
,,Jop!''
,,Joooooo,někdo mě znááááááá!''
A tak jsem si s ním začala na chvilku povídat,znáte to. Protože povídání si s lidma na conu. No a pak si Kami s Pitím řekli,že se budou fotit. Takže jsem tam stála a objevila se na dvou fotkách a zase šla do budovy. A zase ven.
Jinak jsme ok všichni xD.
No a venku jsme se zakecali s Lysergem a jednou holkou co se s ním bavila a znala ho. Ta nám pak pouštěla anime crack. Po chvilce cracku přišla skupinka z toho animovaného seriálu avatar. Já bych je nepoznala,ale poznala je Lucka. Byly awsum! Škoda,že sem to neviděla celý :D.
No a pak mě Lucka zatahala za tričko a koukla se směrem za mě. A tam stála Shira,která měla přijet už mnohem dřív. Tak jsem se za ní rozeběhla. Hug of course. A její kluk cosplayoval Kanekiho,takže sem ho taky objala. Měl i tu čočku qwq. Takže jéééééééééi-
Pak jsem šla za Kami a Pitím. Furt se fotili,tak jsem na ně tak koukala. Když se Kami ukázala bezpečnou cestu dolu (byli na takový vyvíšenině xd) tak jsme se rozhodli jít do Billy. Byla trošku dálš než lidl,ale prej tam byli slevy. Já cestou kradla Kami ceduli a čuměla na nákupní vozík.
V Bille sem byla maniak na zlevněný věci,takže jsem si vzala čokoládu a kolu. (Jj pak sem se nechala osockovat) Nevím co si vzali ostatní,ale jasně ta ženská za pokladnou na nás (a když ne na nás tak minimálně na mě) čuměla jak na debily tak jsme se rychle zdekovali.
Už byla tma a Kami neviděla,tak jsem se panovala na její berly a říkala jsem jí co to je,když se divila co to kurva je za iluminátskej znak. Byly to lampy. A tak jsme dál kráčeli směr Akicon,já jako berle a Pití jako navigace. Or something like that :D.
Upřímně si sakra nepamatuju co se dělo,když jsme přišli. Kami zmizela za svými dalšími kamarády a tak jsem šla za Luckou a Dark Flame Master mě oddaně sledoval. Šli jsme do jakési hopsárny. Tam mě to sakra nebavilo a tak jsem řekla,že sem hned zpátky. A cestou jsem natrefila na Shiro,takže chvilka to nebyla. Fakt ne,já se jí ptala kde byla atd. A pak sem se dověděla,že ona hledala mě. To jsme natočili i nějáké video s Kanekim a jeho kamarádem. Já pak znovu objevila Lucku a Dark Flame Mastera. Tak jsem se k nim připojila (znovu) a šli jsme někam random. Ven,kde sem zahlédla blbnoucí Kami a dalších pár retardů xD:
No a tak čas plynul až najednou byl večer a já nevěděla,kde je kurva tělocvična xD. Takže sem se připojila k Lee a její partě. Samozřejmě,jsme se pak na Akicon vraceli,ale šli jsme si dát do tělocvičny spacák atd.
Cestou jsem se dala do řeči s female verzí Undertakera,se kterou sem si celkem i rozumněla. Aby bylo jasno. Do tělocvičny jsme šli 45min. delší cestou podle GPS,protože sme sakra nevěděli kam a kudy. GPS nás tam s našimi pochybami dovedla,ale boleli nás nohy,takže jsme zůstali v tělocvičně trochu dýl. Je nutné podotknout,že tam bylo dohromady tak deset lidí.
Věci sem si dala vedle Graye co s námi taky šel. Odděloval nás kufr akorát. (*-*) Po chvilce přemítání,zda jít na Aki,nebo ne,jsme se rozhodli,že půjdeme bez GPS a tou zkratkou. Trefili jsme bez problémů,ale i tak,mohli jsme se ztratit s naším orientačním smyslem.
Na Akiconu jsme se pak domluvili,že se sejdeme v tolik a tolik,aby se někdo neztratil. Já kývla a pak našla Kurosakiho,ani mě v cp nepoznal,ale pak už to byl hug atd. No a řekla sem si,nemám tu co dělat,tak sem šla za Leou,která jen tak zabíjela čas.
Až nakonec nadešel čas,kdy jsme museli jít. Šel s námi Gray a Nikča. Cestou se k nám připojila skupinka lidí. A ještě jedno děvče,které bylo astmatik jako já a někdo jí do kapsy strčil krabičku s cígama. Já nekouřím,ale vzala sem si dvě,jedno kdyby někdo náhodou potřeboval a něměl a druhé pro Shizua :D. Myslím na všechno.
Celou cestu jsme řešili proč jezdíme na cony atd. Všichni říkali,že kvůli lidem. Já taky. Ale teď naprosto upřímně,za celej Akicon sem nebyla ani na jendý přednášce,nebo soutěži :DDD.
Ale teď už k příchodu do tělocvičny,jen jsme tam došli,bylo tam plno a okolo našich věcí milion dalších :DD. A já tam aha...Tam jsem potkala Shiru,která se mi vytratila a pak jsem šla s Leou do sprch,které byly kupodivu prázdné :O!
Takže jsme se v klidu vysprchvovaly. Hruška na mě pak,že jé to jsem já v tom kostýmku. Já že jo,tak jsem ho hugla a šla za Shirou,která když zjistila,že jsou sprchy,tak mě čapla a musela sem jí tam dělat hlídku. Btw vůbec na moje pyžamo nestříkala vodou ze sprchy. Nene..
Ale pak nastal další problém. A to rudá armáda. Každému se asi nevybaví co tím myslím,ale šlo mi o to,že jsem to na Akiconu dostala a otravovala kamarádky v tělocvičně,zda nemají vložku. Zachránila mě Lea (díky bohu)! A tak jsem se spokojeně odebrala a šla si povídat s Hruškou,Frantou,Leou a Grayem. No ale jen chvilku,pak jsem si řekla,že si asi lehnu. Hruška,že chce obejmutí na dobrou noc a Franta taky,takže jsem je objala. Ale Frantu už po tmě protože nám zhasli. Židi .-.
No jenže kdo chodí na conu spát v jednu ráno?! Tak jsme si udělali diskuzní kroužek. Já,Lea,Hruška,Gray a jedna holka co špehovala Hrušku,když si čistil zuby (Aha ._. :D ). Probírali jsme hovna,takhle vám to řeknu. Ale nakonec to skončilo tak,že jsem ležela s Hruškou na jeho matraci pod dekou a prozváněli jsme lidi co spali v tělocvičně. Je fajn když se tělocvičnou ozve zvonění telefonu,nahlas,a vy vítě,že za to můžete vy :D.
No a tak jsme si ještě chvilku povídali až byly najednou tři hodiny ráno ;-;. Tak jsem opustila Hrušku,i nad jeho protesty a šla do svého spacáku.
Sobota
Abych byla upřímná,vzbudila jsem se přesně v sedm ráno. Ano je to možné. Bylo už celkem jasno a celá tělocvična vzhůru. Takže šance na usnutí nulová. Tak jsem vzala svůj cosplay a převlékla se do něj. Pak si zbalila věci,protože jsme to tam museli do deseti vyklidit, a pomalu šla s Leou na Akicon. To už jsem se rozhodla,že tam ten svůj pitomej chrastící kufr nechám. Jako na Akiconu a vezmu si večer jen spacák,polštář atd. :D
Cestou na Akicon jsme si v lidlu koupili snídani,ale šli jsme si jí sníst až na Akicon do místnosti s kufry. Nom bylo ráno a já byla trochu dezorientovaná,ale tak stane se. Nicméně v místnosti,kde byly kufry,sem si snědla svojí skvělou koblihu a začala si povídat s metalisty,kteří si na Natsuconu chtějí ukradnout maid kavárnu a na dvě hodiny bejt maidky...Okay....
No a pak se mě Pití zeptal jestli s ním půjdu do Billy. Já,že okay a tak jsme šli. Cestou tam jsem zjistila,že Kami asi příde trochu pozdějš *fňuk* ale ok.....Nicméně,šli jsme si takhle ranní slunečnou Prahou a najednou vidím tu vražednou ceduli. Takže hug Kami a hug Dark Flame Master! A šli jsme si spokojeně na Akicon,kde Kami odmítla jít do budovy,bo by jí vzali ceduli. A to nechtěla.
Ale nakonec jsem šla do budovy jen já,aspoň myslím...Já nevím :'D
Ale bylo to tam super,protože sem natrefila na Mezurashiho a řekla mu (měl cosplay princezny),že se o něj budu bít. Jenže pak se otočila jeho přítelkyně s vražedným pohledem,tak jsem to vzdala..
.
.
.
.
.
.
Ale jelikož vážně netuším co jsem to dělala,tak to přeskočím k události,když jsme šli na Chodov. I s Izayou,nijak jsme se nepředstavily,ale mě to nevadilo,byla moc fajn :3. No a tak jsme tam šli a zastavili se u nějákého keře ani nevím proč. A já se tak kouknu dopředu...A tam Aki...Kterej měl v sobotu jet a já s ním měla poprvé mluvit.....Tak jsme se ujsitila,že je to fakt on a zaječela jsem: ,,Akiiiiiii!''' Následoval hug a pak jsem vysvětlila kam jdeme,jenže mezitím mi nějáký ty sviňe zdrhli,tak jsem mu řekla,že se uvidíme na Aki a zdrhala za nima.
Pak jsem cestou Kami brala ceduli a hrála si s ní. Bylo to super huehueheuheuehue....A taky jsem jí asi dvakrát praštila do hlavy,ano bylo to zlé a ďábelské ale taková už já prostě jsem! :3
Jo lidi na nás koukali jak na naprosté dementy,ale nám to nevadilo,měli jsme se fajn..Takže tak něják...FUCK EVERYBODY WE ARE COSPLAYERS MWHAHAHAHAH...
A asi po pěti minutách jsme zamířili zase zpátky. Ne nevím proč,ale upřímně,sobota byla tak super,že si jí skoro vůbec nepamatuju,vím jen,že se mi před AKiconem ztratila Kami a i Izaya a já tam byla s cedulí v ruce. A kam jí asi dám? ._. Takže jsem tam stála a čekala až se ke mě někdo ohlásí,což se nakonec stalo (díky bohu qwq) a tak jsme (Kami,Izaya+já) šli do lidlu. Protože Kami postihla rudá armáda též,souuuuuuu....A jelikož měla crossplay tak jsem to musela jít koupit já....eyyyy! :D
No a tam jsme se srazili s Toph. Já věděla kdo to je,ale znala jsem jí jen z fb,tak sem jí nezdravila ani tak něják....Jen Kmai se s ní znala,tak se pozdravily a tak. Jenže jsem nevěděla,že Izaya Toph nenávidí,takže pak s Kami moc nemluvila,což jsem já nechápala..Protože jsem nevěděla,že se nenávidí qwq.
No ale zpět k Akiconu. Zamířily jsme na toaletu a když se Kami vytratila do kabinky,s Izayou jsme udělaly fotku.
(NN fakt mi nejdou vidět vlasy a netvářím se tam jak retard..)
A tam jsem se seznámila se Sašou :3 Byla super!

Nom a pak si taky ze srandy začaly vjíždět pod tričko (Ne nevěděla jsem,že spolu s Kami chodí,aby bylo jasno...) a pak se vynořila Kami a strašně jsme s Izayou dostaly z legrace vyděšený pohled a začaly dělat,že to nic nebylo atd. Samozřejmě,že mě Kami podezírala,že jo,ale to byl detail. Já pak taky z legrace po celém Akiconu utíkala :DDD. Ale pak jsme vysvětlily,že o nic nešlo,takže to bylo jakžtakž v suchu.
No a pak se vracím k epickému momentu,kdy jsme si sedly (i se Sašou) na lavičku před místnost s kufry a začaly jsme se bavit s Alucardem a Levim. Byli fakt super :333. Hlavně Levi :3.
No a tak jsme si povídali,já si za tu dobu změnila cp na Shiro(maid verze) z No game no life a jela bomby. Ten cp sem neměla ani hodinu,protože mě délka té paruky strašně štvala...No ale to jsem se oddělila od ostatních a šla ven,kde jsem se zapovídala s Akim a najednou se vynořila Kami,jako kdo to je apod. Já jí odpověděla,že je to člověk,kterého sem dnes viděla poprvéů a ona,že chce taky hug. To jsem pak šla s Akim dovnitř a on si koupil uplně kawaii NGNL peněženku (Já jí taky chtěla qwq) to jsem mu řekla,že jdu pryč a změnila si zase cosplay :DD. Okay....
A to jsme se hezky s Izayou rozhodly,že se schováme Kami,jestli si toho všimne. Zrovna se s někým hugovala a tak jsme zdrhly schodama a koukaly na ní z druhé strany ''balkonku''. Kami furt nic a tak jsme se i zamazaskovaly. Dokonce proběhla kolem nás ale furt nic. Tak jsme se rozhodly,že se tou druhou stranou vrátíme zase horem. Ale nezaregistrovaly jsme,že Kami šla taky nahoru,takže na nás naběhla za rohem. Vím,že jsme s Izayou strašně zaječely,protože jsme se právě bavily o tom kde by mohla být....Já měla asi zástavu srdce,protože sem se fakt lekla xD.
Ale taky nesmím zapomenout na moment,kdy jsem se šla kouknout na cosplay soutěž a tam stál Akise. Úplně awesome! Pokecali jsme si a projevila se jako super holka. No a pak si mě někdo vyfotil (jj byla sem happy!)
A tak jsem šla dál až jsem potkala Sašu a musely jsem hledat Kami a Izayu,nemohly jsme je najít tak jsme byly ztracené qwq. Ale naštěstí jsme se zase našly a byly zase na lavičce a poprosily někoho aby nás vyfotil :3.
No jenže to se pak stala ještě zajímavá událost. Šla jsem na záchody si upravit paruku. Jenže tam byla moje kamarádka Shira. Opilá...Tak já říkám ok,pusťte mě k zrcadlu,ale chtěla ode mě pusu. Tak sjem jí tu pusus dala,protože si dáváme pusu normálně,ale ona očekávala něco jiného a vypadalo to jako pokus o znásilnění,takže já vycouvala a utekla za Kami (radši)
Jsme kawaii :3. A taky nejdokonalejší :3333333. Ok egoismus ehe........
No každipádně to jsme pak bloudili po conu a najednou se setmělo. A my byly v klubu lidí co byli tak trošku opilí a nutilli nás lézt na takovou střechu. Já vylezla ale dolu to bylo horší,Kami až za chvilku a Izaya si řekl,že na to lézt nebude,taky aby jo,bylo to na hovno...
A tak jsme se dostaly do budovy kde se maličká Domy v cp Erena,ptala jestli jí vyhulíme péro. Já,že proč ne a tak jsem dostala šlehačku huehue...
Pak se Kami začala hádat s Domy a my si povídaly s Izayou. Ale pak přišel Levi a začal Erenovi taky hulit péro cuz why not. No a to tam přišel Izu,sám. Tak jsem ho hugla a začala so s ním povídat. To přišla jakási Crona a začala si s Izayou a Kami povídat. Já si povídala s Izuem a tak...
Jenže pak jsem zjistila,že Izaya už musí jet domů qwq. Tak jsem Izuovy řekla ať počká,že asi příjdu a šla se s ní rozloučit. A až pak pochopila,že spolu chodí,protože když jsme se rozloučily,tak se Kami rozbrečela a já nevěděla co dělat. Strašně mi jí bylo líto a tak jsem doufala,že se to něják spraví,takže jsme tam asi půl hodiny byly ve tmě na lavičce mimo dosah lidí a já utěšovala Kami. Pak jsme tam probíraly jak je na hovno,když od tebe člověk bydlí daleko. Já si vzpomněla na Lojzíka a Grellíka a začala sem brečet taky,takže bejt denní světlo,tak tam ubrečený utěšujem jedna druhpi.
To pak přišel Pití jako co se děje,ale Kami to nechtěla řešit a až odešel tak se mě zeptala jestli chci do toho lidlu. Tak jsme šly. Kami si mezitím utřela slzy a já doufala,ať se znovu nerozbrečí,protože já neumím utěšovat lidi.
Tam jsem si nakoupila jídlo a pak sjem se s Kami něják oddělily,protože ona se zakecala,takže jsem si sedla na takovou zídku a jedla tam nakoupené jídlo.V tu chvíli přišel Sora se kterým sem se bavila odpoledne a já se s ním podělila o brambůrky a povídali jsme si.
No jenže pak se mi ozvala Lea,že jdou už do tělocvičny a že mám jít s nima,nebo pak netrefím na Asian Dance Párty. Kami jsem řekla,že se vrátím,protože u mě měla ouška.
A tak jsem čapla tašku a věci na spaní (a vzala sem si kromě pyžama něco jiného? Ne chytrá jsi...). A pak jsem vyletěla za ostatníma. V tělocvičně jsem se prokázala a zase si zabrala místo. Vypůjčili jsme si matrace a dohromady měli tři huehue.... No a pak jsem tam nechala jen paruku a v kostýmku šla.
Jenže na stanici metra jsem zjistila,že jsem píča a nechala si peněženku v tělocvičně.... Ale to přišel Kurosaki s jeho waifu na kterou si za den vidělal (990 v korunách a dvoukorunách,klaním se!) a ještě Vojtěch. Shiry přítel. Kurosaki se chtěl dostat do tělocvičny,tak mu Lea dala svůj lístek (co oči nevidí to srdce nebolí,sorry staffáci) a Vojta,jestli nevím kde je Shira. Já že ne a že ju vidět nechcu.
No,jenže abych zmínila..Moje spaní bylo v peněžence...Good game Lucille...Ale zpět k těm dvoum. Řekla sjem,že jestli se mnou pak Kurosaki půjde na Asian Dance Party,tak že ho enchám spát na své matraci. Tkaže ok.
Vojta šel s nami,že se na ADP podívá po Shiře. Já že ok a tak jsme šli do tělocvičny. Staffáci (miluju vás) mě nechali kouknout se po mé peněžence a tak sem jí hledala jak debil. Ani jsem jí nemohla najít qwq. Ale nakonec jsem jí vítězně vrazila staffákům do obličeje.
Kurosaki se loučil s waifu a Vojta stál venku,protože neměl spaní a já si kontrolovala,že teda peněženku mám. A tak jsme šli na ADP. Bez Kurosakiho by jsme se ztratili. Shiře jsme napsali,ale bez odezvy. Takže smůla no...Ale Vojtovi se udělalo blbě,takže když jsem u paládka vystoupili,zkuste si o půlnoci hledat otevřenej obchod s obyčejnou vodou,kterou potřeboval,že by se prý jinak pozvracel. Já že ok a tak jsem mu tam jak idiot hledala vodu. Kurosaki se zatím domlouval s mou sestrou přes telefon,kde ta ADP je.
Což sem zapomněla zmínit,že mi sestra a Lea psaly SMS,že kontrolujou občanky. A já no kurvaaaaa...Ale hele....Nepotřebovala jsem jí...
Kurosaki šel za mou sestrou a šli sehnat nějákou občanku. Já s Vojtou stála venku a řekla mu,že se vevnitř po Shiře podívám. On,že ok a za chvilku se vrátil Kurosaki s občankou mé ségry a ať jdu s ním. Tak jsme šli po schodech dolu a já si říkala kde je kontrola občanek. A najednou se Kurosaki otočí a říká:,,Ty si neplatila?'' Já se na něj podívám. Ono se tady někde platilo? Já myslela,že až dole!
Když to řekl naší partě všichni na mě čuměli jako,jak se ti to kurva povedlo ty svině :D. A já no jo no musíte umět...A tak sem se rozhlédla. Lidí jako kráva a to jsme nebyli ještě ani na parketu. Řekla jsem jim,že asi hned půjdu,Lea že půjde s Nikčou taky,že je to tu na hovno. Tak jsem řekla,že se kouknu na parketu jestli tam není SHira a pak půjdu.
Kdybych se tam vůbec dostala. Tolik lidí nebylo ani na Asian Party na Animefestu OwO. Ale nebyla tam..
A tak jsem šla s Leou a Nikčou ven. Nakonec jsme rozhodly,že Vojta půjde s náma a bude tam spát. Že ho propašuju. Tak ok. Ale než jsme nastoupili do metra,volala nám. Jenže zkuste to zvedout v metru .-. Takž jsem ju odignorovali a než jsme přestoupili volala jsem jí jako kde je,že Vojta se o ní bojí. A víte kde celkou dobu byla?...Na Akiconu....Aha....
Tak jsem řekla naštvaně fajn a že sraz tělocvična. Tak jsme nastoupili do dalšího metra a když jsme dorazili tak tam bylo stejně lidí jako předešlou noc. Hruška k nám zase šel a já řekla,že budu spát na svojí matraci. On mě obvinil,že jsem chronická lhářka ale tak fajn.
Nakonec se rozhodlo,že teda budu spát u Hrušky. No jenže pak sjem si vzpomněla na Vojtu,kterýho jsem bez lístku nechala venku,tak jsem nenápadně čapla lístek a řekla staffákům,že jdu kouřit a že si neberu lístek. Oni,žse ok a já šla za roh kde stál venku Vojta a dala mu lístek. Pak jsem tam stála dobu co by člověk kouřil venku a řekla mu ať příde chvilku po mě ať to není nápadné.
On,že ok a když přišel rozhodlo se,že on spí s Kurosakim.Já s Hruškou a Lea s Nikčou sami zvlášť. A pak přišla Shira. Člověk by si myslel,že když je to její kluk,bude spát u ní,ale byl na ní naštvaný,takže spal u nás. Byla ještě viditelně nalitá.
Ale to je jedno,já si lehla k Hruškovi a do těch tří jsme zase dělali píčoviny. To přišel už I Kurosaki a lehl si vedle Vojty. Okolo půl čtvrté se šlo spát a já dala Nikče svůj spacák bo neměla deku.
Kéž bych to neudělala. Protože ve čtyři sem se vzbudila,ú´protože se na Hrukšoovo matraci nedalo spát. A já neměla spacák. Hruška spal a já vzala svůj polštář a mopjí malinkatou bundu jako deku. A od těch tří do čtyř byl můj jediný spánek. Na zemi sem neusla,protože mě bunda nezakryla celou a mrzla sjem a bylo to tvrdý,ale bylo mi blbý zase lézt za Hruškou tak sem zůstala na zemi jak píča...Do sedmi.
Neděle
To na mě byl Hruška naštvaný,že jsem zdrhla,ale já byla tak na hadry,že jsem to srala a šla za SHirou,která si o znásilnění nic nepamatovala. Já to nechala být.
A okolo půl osmé už jsem sama kráčela v cospu na Akicon,protože si jak píča nechám civil v kufru na Akiconu. Takžeč tak něják.
Možná bych to tu přeskočila na konec,protože neděle je den ze kterýho si kvůli hodině spánku moc nepamatuju a byla sem ráda že si něco pamatuju. Pamatuju si loučení se Speedym,Ukem a Izuem. Prostě hug a tím to bohužel haslo.
Taky si pamatuju,že když sem se loučila s Kami,tak sem brečela. Zase...Proč jenom s Kami xD?! Ale tak sjem šla na Chodov,kde jsem měla sraz se sestrou. Když sem tam dorazila,jeli jsme s jejím přítelem na nádraží,kde se za mnou ozvalo Lucille a tam Hruška,takže jsem se rozloučila podruhé a pak šla se ségrou pro hranolky. A kdo tam stál? Uke!
Rovnou si postěžoval jak Izuvoi honil vlak,protože už skoro odjížděl a Izu si v klidu jde a Uke mu tam staví vlak xD. Ta představa! xD Ale tak jsem ho naposledy hugla a šla se ségrou na vlak a tam začla poconová depka...Ale já spala protože jedna hodina spánku lidi....
Takže děkuju moc všem,ktěří tyhle mé debilní kecy přežili až do konce a lidi se kterejma sem se tam viděla...UVIDÍME SE NA AF VY ŽIDOVKY.
Bye bye~