New generation of Fairy Tail 3/??

28. září 2015 v 13:33 | Watashi~ |  Anime povídky (No yuri,no yaoi)
Gomenne minna! Jo celý prázdniny sem to nepřidala xdd Sorreh xd. Tak zde to je:
Zahlídla jsem Happyho jak nám letí s Cahrlou naproti. Už s náma moc nechodil do cechu. A Charla už taky ne. Létali někde spolu a búhví kam. Komu by to říkali? Ale Happy je můj jediný kamarád. No krom duchů. Je trochu perverzní a otravný ale mám ho ráda.
,,Yo Nalu,Lucy,Natsu!´´
,,Ahoj Happy´´ řekla jsem a vrhla se mu kolem krku. Div bych ho nerozmačkala. No dobře zapomněla jsem zmínit,že teď tu s námi nebyl skoro měsíc.
,,Půjdeme napřed mami´´ řekla jsem a počkala než se Happy rozloučí s Charlou. Když ten čas nastal tak jsem se s Happy v patách rozběhla k domu. Bydeli jsme na druhé straně Magnolie. Cestou jsem Happymu povídala o Jerze a o tom co se dneska stalo.
Pak mi řekl jen co si o ní myslí. ,,Mohla by být fajn ale radši se od ní nazačátku drž dál. Neříkám to proto,že je to Jellalovo dcera ale proto,že o ní nic nevíme´´
,,Když myslíš Happy´´ Odemkla jsem dveře domu a zamířila do pokoje. Páni. Tam byl bordel. No dobře možná jsem to trochu s chytáním mouchy přehnala ale tolik zase ne.
,,Brána pany otevřit,VIRGO´´ A Virgo se zjevila.,,Ahoj Virgo! Pomůžeš mi prosím uklidit. Sama to nezvládnu..´´
,,Jistě princezno´´
Po úklidu přišli rodiče domů. Kde se zdrželi. Ah tati ty divochu..
,,Jé Nlau ty sis uklidila! Večeři sis už dala v cechu,že? Tak si pak jdi lehnout´´ řekla utahaně mamka a zamířila do ložnice. Já jen kývla a dala tátovi pusu na dobrou noc. No co je mi sice dvanáct ale nemám přátele takže mě nechte. ,,Oyasumii Nalu´´
,,Oyasumii tati´´

**********
Ráno jsem se šla zlidštit do koupelny. Nikdo mě nepotkal takže aspoň,žádný křik díkybohu. Učesala jsem se,vypláchla si pusu a šla se nasnídat. Měli jsme koblihy. Věděla jsem,že kromě Happyho nikdo doma není. Takže jsem si vzala všechny ale jednu jsem dala na zvláštní talíř a dala ho k nejmenší žídli.Když jsem dojedla zamířila jsem do pokoje a převlékla jsem se. Vesta,sukně a černá šála (pro zvláštní příležitost) to je moje.K sukni jsem si připnula klíče a vyrazila do cechu.
Když jsem otevřela dveře zahlédla jsem jen Gruvii a Galeho jak si povídají u stolu.Ani rodiče tu nebyli. Houkla jsem pozdrav a sedla si k nim.
Začali jsme si povídat. Tedy oni si povídali. Já jen poslouchala,a přikivovala. Až pak mě napadlo.
,,Kde je Jerza?´´
,,Nevím jen sem jí včera doprovodil.´´
,,Ty?!´´
,,Jo máš problém? Určitě je do mě zabouchlá jen o tom sama neví.´´
,,Gale drž chvíli hubu´´
,,Cos to řekla Nalu?!´´
,,Řekla jsem ať držíš hubu baka!´´
No a pak jsme se trochu začli prát. No vyjela jsem protože se choval jak debil. Zasadila jsem mu monokla a pak si pokojně sedla ke stolu. Gruvia umírala smíchy a já se na ni zašklebila.
Pak rozrazila dveře Jerza. A sedla si k nám. Nevím co mě popadlo ale zvedla jsem se od stolu a odešla z budovy. Slyšela jsem jak za mnou Gruvia volá:,,Hej Nalu co se stalo?! Vrať se!´´ A pak jsem slyšela Jerzu tiše říct:,,Ona mě asi nemá ráda´´
Ale to nebylo proč jsem odešla. Něco jsem cítila. Nebezpečí. Ne nebezpečí.Něco co jsem cítila i nedávno. Zase démoni? Netuším. Ale cítím je jen když jsem v kruhu lidí. Jindy ne. Nevím co se to děje. Jací démoni? Kdo je posílá? Chm..
Gale,Gruvia a Jerza za mnou vyběhli. ,,Ehmm..Nalu?´´ To byla Jerza asi měla strach,že se s ní nebudu bavit.
,,Děje se něco prcku?´´ To byl Gale. Měla jsem ho deska zase plný zuby.
,,Drž hubu´´
,,Cos to řekla?´´ A takhle tenhle den začala naše druhá rvačka.Neuběhlo ani pět minut když nás Jerza čapla pod krkem a odhodila nás na zem. Mě ne moc tvrdě ale tušila jsem,že s Galem hodně.
,,Až se uklidníte přiďte za náma´´ A otočila se.Gruvia se k ní přidala. Já se na Galeho zle ušklíbla a následovala je. Gale se k nám přidal ani ne po pár vteřinách. Sedli jsme se ke stolu.
Juvia si posteskla:,,Jééj..Jak bych tak ráda chtěla na misi´´ Gale souhlasil. Já taky ale tak když bez rodičů nemůžu tak co mám dělat? Jerza se zeptala:
,,Tak proč nejdete??´´ Propíchli jsme jí tázavým pohledem.
,,No víš,nás rodiče samotný nepouštěj´´ A nedivím se jim,dodala jsem v duchu.
,,Počkat. Kolik vám proboha je??´´ Viděsila se Jerza.
,,No mě je třináct,Galemu patnáct a Nalu-chan dvanáct´´
,,To jako fakt?´´ Divila se Jerza. Všichni jsme ve stejnou chvíli kývli.
,,No tak půjdem?´´
To jsem se ozvala já. ,,Počkej,jako porušit pravidla?´´ Ne díky nechci dostat vynadáno od mamky a táty. Zabijou mě přetrhnou ikdyby si s náma Jerza nakrásně šla.
Dats all ˇ^ˇ Byeeee
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama