Září 2015

New generation of Fairy Tail 3/??

28. září 2015 v 13:33 | Watashi~ |  Anime povídky (No yuri,no yaoi)
Gomenne minna! Jo celý prázdniny sem to nepřidala xdd Sorreh xd. Tak zde to je:
Zahlídla jsem Happyho jak nám letí s Cahrlou naproti. Už s náma moc nechodil do cechu. A Charla už taky ne. Létali někde spolu a búhví kam. Komu by to říkali? Ale Happy je můj jediný kamarád. No krom duchů. Je trochu perverzní a otravný ale mám ho ráda.
,,Yo Nalu,Lucy,Natsu!´´
,,Ahoj Happy´´ řekla jsem a vrhla se mu kolem krku. Div bych ho nerozmačkala. No dobře zapomněla jsem zmínit,že teď tu s námi nebyl skoro měsíc.
,,Půjdeme napřed mami´´ řekla jsem a počkala než se Happy rozloučí s Charlou. Když ten čas nastal tak jsem se s Happy v patách rozběhla k domu. Bydeli jsme na druhé straně Magnolie. Cestou jsem Happymu povídala o Jerze a o tom co se dneska stalo.
Pak mi řekl jen co si o ní myslí. ,,Mohla by být fajn ale radši se od ní nazačátku drž dál. Neříkám to proto,že je to Jellalovo dcera ale proto,že o ní nic nevíme´´
,,Když myslíš Happy´´ Odemkla jsem dveře domu a zamířila do pokoje. Páni. Tam byl bordel. No dobře možná jsem to trochu s chytáním mouchy přehnala ale tolik zase ne.
,,Brána pany otevřit,VIRGO´´ A Virgo se zjevila.,,Ahoj Virgo! Pomůžeš mi prosím uklidit. Sama to nezvládnu..´´
,,Jistě princezno´´
Po úklidu přišli rodiče domů. Kde se zdrželi. Ah tati ty divochu..
,,Jé Nlau ty sis uklidila! Večeři sis už dala v cechu,že? Tak si pak jdi lehnout´´ řekla utahaně mamka a zamířila do ložnice. Já jen kývla a dala tátovi pusu na dobrou noc. No co je mi sice dvanáct ale nemám přátele takže mě nechte. ,,Oyasumii Nalu´´
,,Oyasumii tati´´

**********
Ráno jsem se šla zlidštit do koupelny. Nikdo mě nepotkal takže aspoň,žádný křik díkybohu. Učesala jsem se,vypláchla si pusu a šla se nasnídat. Měli jsme koblihy. Věděla jsem,že kromě Happyho nikdo doma není. Takže jsem si vzala všechny ale jednu jsem dala na zvláštní talíř a dala ho k nejmenší žídli.Když jsem dojedla zamířila jsem do pokoje a převlékla jsem se. Vesta,sukně a černá šála (pro zvláštní příležitost) to je moje.K sukni jsem si připnula klíče a vyrazila do cechu.
Když jsem otevřela dveře zahlédla jsem jen Gruvii a Galeho jak si povídají u stolu.Ani rodiče tu nebyli. Houkla jsem pozdrav a sedla si k nim.
Začali jsme si povídat. Tedy oni si povídali. Já jen poslouchala,a přikivovala. Až pak mě napadlo.
,,Kde je Jerza?´´
,,Nevím jen sem jí včera doprovodil.´´
,,Ty?!´´
,,Jo máš problém? Určitě je do mě zabouchlá jen o tom sama neví.´´
,,Gale drž chvíli hubu´´
,,Cos to řekla Nalu?!´´
,,Řekla jsem ať držíš hubu baka!´´
No a pak jsme se trochu začli prát. No vyjela jsem protože se choval jak debil. Zasadila jsem mu monokla a pak si pokojně sedla ke stolu. Gruvia umírala smíchy a já se na ni zašklebila.
Pak rozrazila dveře Jerza. A sedla si k nám. Nevím co mě popadlo ale zvedla jsem se od stolu a odešla z budovy. Slyšela jsem jak za mnou Gruvia volá:,,Hej Nalu co se stalo?! Vrať se!´´ A pak jsem slyšela Jerzu tiše říct:,,Ona mě asi nemá ráda´´
Ale to nebylo proč jsem odešla. Něco jsem cítila. Nebezpečí. Ne nebezpečí.Něco co jsem cítila i nedávno. Zase démoni? Netuším. Ale cítím je jen když jsem v kruhu lidí. Jindy ne. Nevím co se to děje. Jací démoni? Kdo je posílá? Chm..
Gale,Gruvia a Jerza za mnou vyběhli. ,,Ehmm..Nalu?´´ To byla Jerza asi měla strach,že se s ní nebudu bavit.
,,Děje se něco prcku?´´ To byl Gale. Měla jsem ho deska zase plný zuby.
,,Drž hubu´´
,,Cos to řekla?´´ A takhle tenhle den začala naše druhá rvačka.Neuběhlo ani pět minut když nás Jerza čapla pod krkem a odhodila nás na zem. Mě ne moc tvrdě ale tušila jsem,že s Galem hodně.
,,Až se uklidníte přiďte za náma´´ A otočila se.Gruvia se k ní přidala. Já se na Galeho zle ušklíbla a následovala je. Gale se k nám přidal ani ne po pár vteřinách. Sedli jsme se ke stolu.
Juvia si posteskla:,,Jééj..Jak bych tak ráda chtěla na misi´´ Gale souhlasil. Já taky ale tak když bez rodičů nemůžu tak co mám dělat? Jerza se zeptala:
,,Tak proč nejdete??´´ Propíchli jsme jí tázavým pohledem.
,,No víš,nás rodiče samotný nepouštěj´´ A nedivím se jim,dodala jsem v duchu.
,,Počkat. Kolik vám proboha je??´´ Viděsila se Jerza.
,,No mě je třináct,Galemu patnáct a Nalu-chan dvanáct´´
,,To jako fakt?´´ Divila se Jerza. Všichni jsme ve stejnou chvíli kývli.
,,No tak půjdem?´´
To jsem se ozvala já. ,,Počkej,jako porušit pravidla?´´ Ne díky nechci dostat vynadáno od mamky a táty. Zabijou mě přetrhnou ikdyby si s náma Jerza nakrásně šla.
Dats all ˇ^ˇ Byeeee

Advík 2015

28. září 2015 v 12:23 | Lucille |  Re-playe z conů
Tákže! Konečně vám napíšu zase něco z conu :). Byla jsem (jak už název napovídá) na Advíku 2015 a bylo to super. Program byl fajn,ale nějáké chybky tam byly. Mno to se dozíte až v článku. Enjoy!
Čtvrtek
Tak jako začlo to jako každý jiný den. Až na to,že byl Advík! (you dont say..). V ten den jsem byla Jeff the killer. Ale líčit jsem se měla až ve vlaku. Ségra ještě dodělávala tykev na Gaaru z naruta. Ale část jí nevyšla,došla jí totiž barva. Takže zezdola byl vidět kus novin. Ale zezdola! :D
Nom,ale cestoval s námi ještě kámoš Tomáš. A to by jsme nebyli my,kdyby se něco nepos*alo. Náš vlak měl hodinu zpoždění! Mělo to jet v 8:45. Chtěli jsme tam být brzo a ještě zajít na oběd s kamarády,kteří přijeli už okolo 7. Jo proč ne :D.
Takže jsme chytli vlak,který jel v 9:23. Bohužel jsme muslei v Ústí přestupovat,ale no nevadí! Nakonec jsme do Prahy dojeli okolo půl dvanácte. Idk..
No tam jsme se sešli s Niki,Míšou,Tomsem,Bety,Johy,Anet a od zbytku si nepamatuju jméno. Bohužel já se nestihla ve vlaku nalíčit,takže jsem musela až na Advu. Nom,ale zašli jsme na Nový smíchov na jídlo. Konečně :33. A pak už jen na Advík.člověk by nevěřil kolik tam bylo lidí. Tak jsme si celá parta stoupla doprostřed všeho. Pak jsme myslím Bety požádali ať pohlídá věci. Já,Tomáš a ségra jsme šli pro lístky.
No a pak jsme se se hlídáním věcí střídali. A nakonec byla fronta jenom na vstup. Prostě zabrat třídy (pro ty co tam spali :D ) a dostat se dovnitř.
No mezitím jsme potkali ještě Kurosakiho,Ditu a Kurosakiho přítelkyni. Kurosaki mi půjčil dakimakuru Miku-chan! :3 Samozřejmě,že jsem se o ní skvěle starala :33.
Nom a pak už nás pustili dovnitř a ostatní šli do třídy,kde byli minulý rok. Já se k nim logicky přidala. Až na to,že já minulej rok na Advíku nebyla. Hned jsem si vybalila spacák a make-up. Takže Jeff jéééj :33. No a pak jsem prostě se ségrou prohlížela con a čekala až mi Lojzík s Grellem napíšou SMS,abych pro ně mohla na stanici metra. Okolo 4:45 mi napsalali,že v 5:25 budou tam. Takže já se psychicky připravovala. No neviděly jsme se skoro 3 měsíce,takže se mi nemůžete divit. A pak bylo 5:20 a já odcházela k metru. Šla jsem na schody a najednou uidím Lighta a OC s fialovou parukou jak si to ke mě míří,takže jsem si to logicky nemohla nechat ujít,rozeběhla se taky a začla velká objímačka. Bohužel jsem se svou krví na puse zašpinil Lojzíkovo paruku a košili. *doufá,že se Lojzíkova maminka nezlobí*
No a pak už to byl jen směr Advík. Stoupli jsme si do fronty,ale Grell se oddělil,neboť platil na místě. Takže já jsem tam stál s Lojzou a čekal ve frontě. Ale pak ke mě přišla nějáká holka se zelenými vlasy/parukou. Zeptala se: ,,Můžu tě objemout Jeffe?´´ Já byl blahem bez sebe a samozřejmě jsem jí objal :33. Říkala,že druhý den bude mít L. Jacka. Takže,jéééj creepypasta!!!
Nom to je vedlejší..Už jsme všichni měli lístky jéééj!
A zbytek dne probíhal tak,že si Grell stěžoval,jaký ma blbý cosplay a já s Lojzím jsme ho utěšovali,že ho má skvělej. Samozřejmě,že jsem poočku sledovala Mezurashiho-senpai ale to je detail. Fotili,ale měl na sobě cosplay,který sem na něm absolutně zbožňovala...A hádejte co! Šla jsem za ním? Ne :dddd.
No a tak ubíhal den a já už o dva plakáty bohatší! Šla jsem si je tedy dát nahoru do třídy. A pak zase za Lojzou a Grellim. A tak uběhl den a najednou tma a já rozesmáta,jak kdybych něco hulila (ale já jsem proti alkoholu a marihuaně :dd) ale tak nevadí. Ale do deseti jsem musel bejt v budově,protože zavírali. No a po přetahovanici s Grellim o foťák,tak jsem už musel do budovy a ani nevím co jsme večer dělali,fakt že ne hele :D. Pak jsem zjistil,že Grell a Lojzík si byli venku a já musel být zavřený vevnitř (T_T).
Bylo logické,že jsme na conu nešli v deset spát..Co by to bylo za con? Já se rozplívala nad figurkou Ahri,z lolka co si koupil Tomáš. Pak taky nad figurkou Tokisaki Kurumi co měla sestra. Pak jsme hráli hry. Takoví ty conový víte co. Asi okolo půlnoci se šlo spát.
PÁTEK
Vstávali jsme okolo sedmý. Všichni ,,nabuzený'' a ségra spala. Byla by na mě protivná,kdybych jí vzbudila,tak jsem se koukla na Toma,kterej se na mě zle koukal. Prej sem ho v noci kopala. Jeho problém,měl mě nechat spát u zdi. Žid.. Pak přišla Lea s tím,jestli s ní nejdu do sprchy. Tak jsem vzala šampon a ručník A šla s ní. Sprcha po dni v mikině awww. Jasně mohla jsem jít večer,ale byla tam fronta až do Francie. Soo radši jsme šla ráno.
Šly jsme s Leou do sprch,kde nebylo moc lidí. Tím líp,byla jsem do 10min. hotová a pak šla do třídy. Ségra už byla vzhůru s tím,že už jde taky do sprchy. Já šla do kauflandu pro svou snídani. Jo měla jsem cosplay Ciela,bitches. Bez čočky. Mám pocit,že Lea šla se mnou. Ale jen pocit,bohužel.
Se snídaní jsem šla do třídy a tam si jí snědla. Hned mi pak jako budíček volal Lojzík. Tak jsem si šel nandat čočku na Cielka. Jenže to oko mi zrudlo při kontaktu s čočkou tak,že jsem si jí hned vyndala z oka. A pak Lojzík,že pro ně mám jít. Grrrr..Jo Grell a Lojzík mě za to zabijou,ale byl jsem fail. Jakožto sem stahovák nestihl objednat,musel jsem použít fáče a obvazy. Jo fakt to ,,pomohlo.'' No a tak jsem šel smutně jakžto fail na nástupiště metra. Tam mi samozřejmě Lojzík s Grellím řekli,jak jsem kawaii a já je posílal do háje,protože jsem byů fail. Samozřejmě,že to zavrhovali. Což mě přinutí zmínit,že sem potkal úplně awsm Ciela (Michelle),se kterou se po AF Grellík nebavil. Nevím kvůli čemu,ale její Ciel byl absolutně awsm,i když mě Grell s Lojzím seřvali za to,že jsem to vůbec řekl. Ale fakt jop. Celkem mi srazila seběvědomí,ale mám na svém Cielkovi více pracovat.
*stay fail*
A opovažte se KDOKOLI říct,že ne,protože jo xdd. Ne vůbec nemám nízký seběvědomí xddd. Fakt ne. No a tak jsme šli dál a už ani nevím kam jsme šli,myslím,že shopping time. Ale fakt si nejsem jistá,vzpomínky z Advíku jsem fakt hodně matné xddd.
Lojzík si (asi) kupoval mangu Hetalie a Grell mám pocit,si taky něco kupoval,ale jen pocit! :d Pak jsme se něják oddělili a já šel brečet na záchody,jaký mám blbý cosplay,ale po chvilce někdo přišel,tak jsem se sebrala a šla si koupit plakát s Claudem a Aloisem. Pak jsme se samozřejmě,zase sešli a našli Williama. Nevím jestli přišel on za námi. Mám pocit,že ano. Teď mě Lojzík a Grellík ukamenujou,ale ze začátku neměl Willíka rád (promiň Wille ;-;) cítil jsem se po jeho příchodu odstrčeně. Ale po chvilce pátku to přešlo,ale po Advíku mi přirostl k srdci. Navíc,když jsem zjistil,že má lístek jen na pátek tak jsem ho začal litovat a mít ho rád.
Ale než jsem si s ním stihl pořádně promluit,už si ho odtáhl jakýsi Grell z AF na Just dance. Bohužel,pak jsme si myslím šli koupit oběd.
No a pak jsem se zase ocitl bez svých přátel,tak jsem si šel strhnou paruku Ciela a byl jenom v tom oblečení. A pak jsem zahlídl Mezurashihio- Samozřejmě,že sjem za ním šel a popovídal si sním. Ale měl jsem vybitej foťák. Takže jsem nemohl natočit pozdrav prio Saidie. Ale nevadí pokecali jsme si i tak.
Ale vážně nevím co se dělo,ale asi překročím k tomu,kdy jsem došel jako Ciel bez paruky k L. Jill která tam tak sama seděla. Ptal jsem se jí,kde je L. Jack. Později jsem zjistil,že je to její sestřenka. Prý,že jsi šla sundat cp. A že je tu jediná creepa. Já jsem tam chvilku váhal a pak zařval: ,,JEDINÁ CREEPYPASTA TU NEBUDEŠ!'' Běžel jsem tedy nahoru pro Jeffa. Líčení mi asi zabralo hodinu,ale tak i dont care,pro creepypastu v nouzi vše.
Když jsem tam došel,tak mě Grell div neseřval,prej sem jako Ciel strašně kawaii. Ale nejsem. Jen tak mezi námi. Ale zpět k Jill...Od začátku jsme se měli rádi.
7
Byli jsme k sežřání! A furt jsme. A pak jsme se dali do řeči s jednou holkou,která měla yaoi obrázky creepypast. Tak já úplně awwwwwww. Meztím se mě jeden týpek ptal,jestli si mě může vyfotit. Tak já s radostí ANOOO! A pak jsme zase prohlíželi yaoi. Jo a hromadně se fotili na lavičce. Jo jsme úžasní!
Jill se mě pak několikrát snažila ještě zabít. Já se nenechal a bojoval jsem. Protože jsem úžasný'! Ehm..Staph be egoist Jeffrey...A ani nevím jak dlouho jsme tam byli..Ale pak jsem se já,Jill plus holka s yaoi obrázky,rozhodli že se podepíšeme na zeď,tak jsme udělali. A doufám,že si tu stranu s mím podpisem zvěční.
Šli jsme na přřednášku o yaoi,,když prominu to,že sem seděla an zemi a Kaykiny upíří zoubky *kous* tak to bylo fajn,i když jsem polovinu nevnímala. Jo to je normální. Grell se mi smál,jak mě to strašně zajímá..A já tam dál klečel a chcípal vedrem. Navíc jsme byli v menší místnosti...A MĚLI JSME BEJT JEŠTĚ V MENŠÍ!!
Ani nevím co bylo pak. Vzpomínám si jen na večer,když jsem hledal Lojzího a Grella. Seděl jsem totiž s Jill vevnitř. Rozbila se jí motorovka. Tak jsem se zeptala naší drahé Leušky,zda m´by to neopravila s její tavkou. Ona že jo a Jill,že mi postaví svatyni. Tak jsem šel. Nahoře mě oslovili dvě slečny. Prý,že jsem roztomilej Jeffík a objaly mě. Já byl štěstím bez sebe a objal je nazpět. Byly menší než já a vypadaly tak na 12. Ale stay otaku. Jedné bylo skoro osmnáct a druhé patnáct. Tak jsem sešel s motorovkou a Leou dolu. Jill mi byla vděčná a já jí dal motorovku.
Pak přišel Smiley. Sem se představil a pak šel hledat Lojzího s Grellím,bylo tuším devět. A našel jsem Lojzu venku,jak si povídá s nějákým random týpkem. Když jsem přišel,chtěl po mě pusu,tak jsem mu jí dal,ale bylo mi to divný, Grell nikde. Našel jsem ho pak na schodech,kde byl s Jill a Smileim. Vylíčil mi co se stalo. Prej,že ho donutil,ten random týpek,dát pusu Happymu aneb Izu,kterýho si šel vyfotit. Chudák Grell. Pak byla debata o červenejch kalhotkách. Jo jsme normální.
No tenhle večer měla být Anime Dance Party. Já na ní chtěl jít,ale až odejde Lojzík a Grell. No a jak jsem mluvil o těch dvou malejch holkách..Tak přiběhli ze schodů a jestli půjdu na Anime Dance Party. Já že jo a oni se hned rozzářily. Tak jsem jim řekla,že tam budu možná v cosplayi. Oni,že okej a šli tam. Já tam byl ještě s Grellem a po chvilce přišel Lojzík,že teda půjdou.
Já je vyprovodil a šel nahoru. Tam jsem poprosila jestli někdo nemá čínskou polívku. Tomáš po mě jednu hodil,já že díky a flákla jsem jí do hrnku co zabalila ségra. Hned jsem jí snědla sundala si cosplay. Jo jasně jdu na ADP v cosplayi.
Což mi připomíná...Zapomněla jsem zmínit příjezd Meii. Tomova kamarádka. Byla strašně fajn. Ale trošku nesympatická mi byla. To je jedno,dělala mi zábranu,aby nikdo neviděl,že se převlíkám do šatů. A pak jsme šli společně na ADP. Cestou jsme potkali ségru. Ta říkala,že pak příde,takže jsme šli dál.
Od Meii jsem se pak protancovala dopředu. Byla jsem tam sama,ale nevadilo mi to,protože po chvilce jsem narazila na ty dvě holky. Po chvíli jsem k nim promluvila,že jsem ten Jeffy a byly jsme tam spolu. Tancovaly jsme až do konce. Když přominu to,že na nás padal Kakashi,bylo to fajn. Samozřejmě,že jsme si odskakovaly pro pití atd. (Bylo tam vedro..) Když to skončilo,hodila jsem šaty na projektor,aby uschly a šla jsem spát.
SOBOTA
Asi nejlepší den. Hned ráno jsem utíkala do sprchy,kvůli tomu vedru na ADP. Šla jsem zase s Leou.S mokrou hlavou jsem šla s Meii,Leou a Nee-chan do Alberta. Plus do trafiky. Tam se nás jedna prodavačka zeptala kolik stojí lístek na ten náš ,,karneval.'' My výbuch smíchu,ale tak řekly jsme jí to a šly se nasnídat na lavičku.
Tam Meii uvažovala,že odjede,ale my jí se ségrou ukecávaly ať nejezdí. Pak ještě konverzace o Tokyo Ghoul. Jéj..Jo viděla jsem to až teď,když to píšu. Nom,ale prostě jsme šly na Advík,já nandat si Jeffíka a ostatní nevím co dělali. Já jsem se nakonec rozhodla,že je vedro jak kráva,tak že s parukou počkám,ale jelikož jsem neměla civil,tak jsem si vzala cosplay,bez paruky a make-upu- Originalita nade vše.
Cestou jsem narazila na Jill,která měla cosplay Shiro z NGNL. Tak jsem se k ní přidala a šla ven zavolat Lojzovi a Grellovi. Ti,že dorazí až později,tak jsem jim řekla fajn a šla dál.
.
.
.
.
.
A jelikož byla sobota celkem nudná,překročím k tomu,kdy jsem si (k mojí nechutí) vzal cosplay Ciela a volal Effíkovi,kde je,protože jsem domluvil focení. On,že ve čtyři před budovou sraz,tak jsme tam čekali. Přidal se k nám a šli jsme. Wooow. Byla tam s námi ještě Grelliho kamarádka a ze začátku to kawaii sluníčko (nemůžu si vzpomenout jméno) z Legendární party.
A tak jsme šli slepě za Effíkem a cestou s Grellem domlouvali našich milion dětí. A to nepovedené,že dáme Lojzoi na jeho sexuální choutky. On na nás facepalm a my výbuch.
Když už jsme tam došli,tak jsem do té vody chtěl skočit,ale no..Bál jsem se,že mi uplave paruka,tak sjem se na to vsral a šel si schladit jen nohy..WOOOOW
A takhle to dopadne,když nás postavíte před foťák..:
Ehm..Nepouštějte Cielka k editování..
Fakt ne xdddd
Milujeme vodu..
Titanic foreva xddd
Awwwwww :333
Ok stop fap Ciel...No a toť k našemu focení! Bylo to úžasné a do teď se budu Effíkovi klanět az to,že to s námi vydržel. Za to jsme mu taky koupili něco v Albertu. Když jsme si před něj sedli,tak jsem zahlídla Mezurashiho jak jde ven tak jsem mu zamávala a nahlas si povídala s někým kdo mu dělal společnost. A pak tam byl Uke,Speedy a Izu. A já se oddělil *fňukí*
Ale zase to stálo za to. Šel sem se převléknout do Jeffa a še do herny napsat Saidie. Mojí nejdražší! A ta mi zavolala a řekl jí,že jí dám k telefonu Mezurashiho. Ona,že ne a já se pomalu přesouval z herny ven za Mezurashim a dal mu telefon. Za tu dobu přišli Grellí a Lojzí s ostatními,když dotelefonovali já to nepoložil a všichni začali něco typu: Kde máš tu vodku? Tady máš tu cigaretu apod... Já tam chcípal.. Ok byla přednáška,ale o té se radši nebudu zmiňovat xdddddddd-
No a už se radši přesunu ke gala večeru. Nikdo neuměl tancovat a přes to jsme tam šli. Já šla po chilce i s Lojzím a Izuem ven,kde se kouřilo. Grellího jsme nechali tancovat se Speedym. A my tam byli a povídali si. Uke zmizel a mi šli zase dovnitř,kde byl gangnam style. Tak jsem si fláknul nůž do huby a tancoval. Prostě bezva večer!
Pak už sjem jen šla s Izuem a Speedym doprovodit holky k metru. Pak mě oni doprovodili nahoru. Já si sundala cosp a šla ze třídy. Tam na mě Speedy narazil a řekl,že by mě nepoznal. Já se k nim tedy připojila a chvilku jsme si povídali na běhací dráze venku. Bylo to fajn. Strašně moc,ale pak přišli nějácí jejich kámoši tak jsem vyklidila pole.
Když jsem šla do Advu,před vstupem sem našla naší partu. Všichni trochu po travičce,že a šli jsme si kreslit do písku. Jo normal. Domečky,zahrádky,autíčka! Prostě woooow.
Byli jsme tam asi do dvou a pak šli spát (konečně!)
NEDĚLE
Nejsmutnější den. Jako vždy jsem šla udělat svou zaběhlou rutinu. Sprcha,albert a nandání cosplaye. Ani nevím jestli jsem si ten cosplay hned dala. A upřímně teď je mi to jedno xddd. Prostě tak něják. Grellí a Lojzí už trefili a měli jít na přednášku. Já na ně náhodou narazil u mangy. Grellí byl Grell,jak neobvyklé a Lojzík byl random maidka s červenou parukou.
Poslední den strašně rychle utíkal. Pamatuju si,že jsme seděli na trávě a dělali selfie apod. xd I s Jill. Uke tam byl taky,ale na selfie nešel. Nom ale ještě před tím mi Grell donesl plakát Misaki Mei z another,který sem si první den vybral. Lojzík ať si taky něco vyberu. Mělo to být k narozeninám které sem měl 16 července ^^. Vybral jsem si plakát s Rin a Lenem (Vocaloid).
Jsme úžasní! No,ale abych nezapomněl...Cosplay jsem si nandala kvůli druhému Jeffíkovi,kterej byl strašně kawaii! A úplně hezuuuu! Takže tak něják no..
Awwwwwwwww...Nom a tak pomalu,ale jistě Advík končil. Šli jsme do venkovního programu,kde byl Uke,Izu a Speedy. Tam jsme s Grellem uráželi naše trička (paruky) a dělali blbiny. Ostatní si povídali a Lojzík psal SMS. Ale pak přišla nějáká kawaii holčička,že je Lojzík hezu a dala mu lízátko,při čemž se Grellík naštval,že jí chtěl svést!
No a pak už přišlo loučení. S Ukem a holkou,která nevím jak se jmenuje xd (Gomen). Huggování atd. Pak už jsme jen sledovali jak metro i snimi odjíždí a my mávali jako šílení.
Lojzík a Grell byli pak smutní a jak už k mé osobě patří,chtěl jsem je rozveselit. Moc se mi to nedařilo,tak jsme šli na Just Dance. Navíc jsme tam zjistili,že Izu taky odjel. Tak jsme šli smutně dál.Tam si mě zastavila partička lidí a fotili si mě. Já byl rád,ale furt sem byl kvůli Lojzímu a Grellímu smutný a Just Dancem je chtěl rozveselit. Přidal se k nám někdo random a všichni jsme chtěli být poslední (byl sem já huehueh).
A pak už přišel čas loučení mě a Lojzího a Grellího. Já si šel s Grellem koupit malinovku a tam si nás pak zastavil jakýsi reportér a ptal se nás na něco. Už přišla Lojzího maminka a oni to tedy rychle dokončili. Já je šel doprovodit k autu a strašně sem brečel. Lojzí taky,ale nevím jestli i Grell. Měl sluneční brýle. Ale brečel sem když ještě odjeli. Se slzami v očích sem šel k reportérovi a zodpověděl na otázky. Řekl,že je to strašně dojemné.
Pak jsem tedy šel nahoru si zabalit. Pak s Alexem,Honzou a Kurosakim na cígo. A pak jsme se přidali ke koukání na film. Vlak jel až později. Po hodince jsme vzalui věci a opuštěli Advík. Samozřejmě,že jsme prohrabali ostatní třídy,kvůli vzácnostem co najdeme. Nic jsme si nevzali jen jídlo co nevypadalo otráveně.
Nastoupili jsme do metra a jeli. Smutně a jeli jeli jeli. Já s nožem čekala u dveří metra. Nikdo se mě nelekl,no jo Praha. A abych se přiznal..Šel sem ve vlaku na záchody a brečel. Strašně moc. Když sem dobrečel spravil sem si make up a sedl si na místo. Já,Tom a Míša jsme tedy smutně jeli a smutnili po Advu.
Takže takhle bych ukončil můj trip. Plus moje 4 letá neteř se mě lekla a rozbrečela se,když sem přijela. Chudák.
Chci takhle všem moc poděkovat. Za to,že jste tam se mnou byli a podporovali mě. Nezvládla bych to na Advu nebýt vás. Nemůžu se dočkat Akiconu nebo Af. Nebo až přijedu za Lojzím a Grellím. A na Willa se taky těším! Na všechny! Takže doufám,že se všichni sejdeme na dalším conu...Jo a Grellí...MÁŠ HNUSNÉ TRIČKO!