Červenec 2015

New generation of Fairy Tail 2/???

5. července 2015 v 19:53 | Lucille aka Ciel |  Anime povídky (No yuri,no yaoi)
. Když jsem už chtěla jít dovnitř,odněkud se vynoříla čtyř ruká příšera. Někdo ji musel přivolat to je jisté,nemohla se tu zjevit jen tak.
Než jsem se nadála čapla mě jedna z jejich rukou a já zpanikařila. Klíče jsem si nechala u mamky a tak jsem nevěděla co dělat! Ona mě sežere. Když už jsem propadala do mdlob,odněkud se vynořila Jerza-chan.,vedle ní se objevil Gajeel,můj táta Wendy,Gale a Laxus. Zaregistrovala jsem,že monstrum drží i jednu okolní dívku,nebyl z cechu.
Vypadalo to,že monstrum se zaměřilo na ně. Ale pak to vypadalo,že panikaří. Ale jen Jerza se chystala k nějákému kouzlu. Slyšela jsem jen:
ULTIMATE BARRIERE!
A pak byl celý cech v bariéře,včetně drakobijců. A pak si s ostatnímy prohodili pár slov ale pak mamka vykřikla:,,Nalu-chan!´´
Až teď jsem si uvědomila,že se mě snaží přetrhnout! A Jerza se chystala k dalšímu kouzlu. Předvádí se nebo? Ale já už jen cítila bolest. Ta příšera mě chtěla asi roztrhnout. Ne asi..určitě! Panikařila jsem. Zaměřila jsem své uši na tátu.
,,Nenechám nějákou obludu mučit mou dceru" Byl rozzuřený. A Jerza..
,,Ne prosím nechte to na mě. Mám s tím skušenosti. Osvobodím Nalu-chan a tak se mi nepleťte do cesty.Někdo,kdokoliv,musí Nalu a tu druhou holku chytit´´
Gajeel bylbeze slov jen si něco mrumlal. Už jsem neposlouchala. Chtělajsem od té příšery pryč. Co budu dělat,když zemřu? Bude mamka hodně smutná? A co táta? Co se s nimi stane?? Zavřela jsem oči..A pak jen cítila tátovo silné ruce,jak mě chytají. Byla jsem v bezpečí! Rozbrečela jsem se u táty.
Táta jen opakoval: To bude dobrý,nebreč,to bude dobrý už si v bezpečí.
,,Ale tati! To bylo..to bylo..´´ Prodral se mnou další vzlyk.
Mamka už taky doběhla.,,Nalu-chan! Si v pořádku? Nejsi zraněná?´´
Zavrtěla jsem hlavou.Až na modřiny mi nic nebylo. Koukla jsem se na to co bylo za mamkou. Viděla jsem Jerzu kácející se k zemi. Chtěla jsem jí pomoci ale hnalo se k ní několik lidí tak jsem nechtěla překážet.
Nechápu to. Proč to jsem vždy já? Já vždycky padám do řeky a já jsem vždy oběť. Proč? Měla jsem chuť zase brečet. Proč já? Ale jsem dcera Natsua. Už nesmím znovu brečet.
Mamka mě chtěla poslat domů ale to jsem odmítla. Zase doma? Ne!
O několik minut později se Jerza probrala v cechu. Já stála opodál. U ní byla Erza (ležela jí v klíně),Jellal,Gale a Mira. Nevím dobře jestli ještě někdo ale bylo mi to fuk. Asi tam byl ještě táta ale mamka byla se mnou. Nedivím se jí. Kdo by nebyl se svou dcerou,ktrou před půlhodinou napadl démon? Pak jsem přistoupila k Jerze.
Její matka zrovna říkala: ,,Nalu-chan provedeš jí tu že?´´ Ani jsem jí nestihla odpovědět. Už se odvrátila. Pochopila jsem.Nemám na výběr. Odešla jsem z kruhu lidí a Jerza mě následovala. Chtěla jsem se jí zeptat na tolik věcí ale sem stydlivá takže jsem to neudělala.
Beze slova jsem jí ukazovala věci a provázela jí. No guest board jsem nemusela vysvětlovat ani další věci které jsem ukazovala. Komu by to nedošlo? Nebo jsem prostě netykavka a nemluvící. Najednou Jerza promluvila.
,,Ehm..Kde je to záchod?´´ Pak už jen takové věci jestli mi nebude vadit aby odešla.
,,Ne v poho. Kdyby něco budu sedět u ostatních. Pak když tak můžeš přijít´´ Otočila jsem se a pomalu se šourala ke stolu.
Sotva jsem si sedla a Jerza už byla zpátky. Jak to udělala? Žasla jsem. Nikdo by tu nebyl tak rychle.
Na něco se zeptala ale já to tak trochu ignorovala. Byla jsem zase ve svém světě,jak by to nazval táta.Vím,že Gale řekl nějáký vtip a já dělala,že umírám smíchy abych nevypadala blbě.
,,Nechci tě otravovat,ale řekni nám něco o své magii a věci s ní spojené´´ Nebylo to ode mne troufalé? Přece jen nemluvila jsem s ní a najednou vybalím tohle. Baka!Baka!Baka!Baka!
Mlčky přikývla a pustila se do vypravování. Povídala o své magii (více v Jerzině příběhu) a já užasle poslouchala. Taková magie. Po chvíli posmutněla protože to byla smutná část. Já se chápavě podívala. Nevěděla jsem jak se cítí ale pochopila jsem to. Něco podobného jsem si přece už zažila.Gale ji chytl kolem ramen a řekl něco na spůsob: Pokud o tom nechceš mluvit,nemluv o tom. Já jen čekala až se pustí do dalšího vypravování.
Vyprávěla nám o Ichinose,drakovi,který jí chrání a ta dále covám mám povídat. Má v sobě údajně démona Lunu,který jí kdysi ovládal a dělal zlé věci. No upřímě? Pouštěla jsem to jedním uchem tam a druhým ven. Zachytila jsem jen začátek a zbytek jsem ignorovala. To kvůli té příšeře. Nemohla se jen tak zjevit. Musela mít důvod. Nebo ten kdo ji poslal měl důvod. Netuším.
Než jsem se nadála promluvila mamka,která se tu znenadání objevila.

,,Nalu-chan už musíme domů´´ A pak blábolila věci okolo toho. Já ji nevnímala,sledovala jsem Jerzu. Nebo řekla něco jinýho? Já nevím. Byla jsem mimo. A najednou mě mamky ruka už táhla domů a já houkla něco jako rozloučení a následovala mamku s tátou.
Thtas all again ^^ Doufám,že se líbilo a nezapomeňte to ohodnotit!