New generation of Fairy Tail 1/??

25. června 2015 v 21:19 | Lucille aka Ciel |  Anime povídky (No yuri,no yaoi)
Koukla jsem se na mou modrou značku cechu,která byla na mé levé ruce. Nic se na ní nezměnilo,od té doby co mi ji tam Mirajane dala,ale pořád jsem se na ni dívala. Abych si připomněla,jaké mám štěstí,že jsem dcera Lucy Heartfilia a Natsua Dragneela. Nevěděla jsem co mi přinese nový den,rodiče mě nechtěly pustit na misi protože mi bylo teprve třináct. Mohla jsem chodit jen s nimi.
Mamka se na mě podívala a usmála se.
,,Nalu? Proč nejdeš třeba s Virgo uklidit svůj pokoj? Nemusíš tu s námi tvrdnout.´´
,,Chm...Možná pozdějš´´ a opětovala jsem úsměv.
Mamka se otočila a pustila se znovu do konverzace s tátou. Neměla jsem v cechu moc kamarádů,většinu času jsem trávila s Lokim a ostatnímy duchy. Ale věděla jsem,že takhle to nemůže být napořád,že si budu muset najít kamarády mého věku.Byla tu Gruvia. Dcera Graye a Juvii ale přišla mi nafoukaná a nezajímavá. Pak tu byl Gale. Syn Gajela a Levy. Ten si o sobě zase moc myslel.
No jo já sice nejsem nejlepší ale jsem Nalu a to je skoro totéž. Mamka mi dala všechny své klíče,kromě těch stříbrných.
Než jsem se nadála rozrazil dveře Jellal manžel(přítel?)Erzy,a vešel dovnitř. Všichni zůstali stát s otebřenou pusou jen já ne. Několikrát jsem ho viděla venku s neznámou dívkou,která měla stejnou značku u oka jako on. Asi jeho sestra,pomyslela jsem si.
Erza k němu přišla a objala ho a pak se ze od Jellala vynořila ta neznámá dívka. Tu Erza taky objala a něco jí šeptla. Jsem napůl drakobijec a mohla jsem to slyšet ale neposlouchala jsem.
Všichni se k ní nahrnuly. Žárlila jsem. Takhle se ke mě nenahrnuly ani když jsem přišla já. Odfrkla jsem si a šla za Gruvií.
,,Co si o ni myslíš? Je to dcera Jellala a Erzy nebo jak?´´
Nevěděla jsem co mám Gruvii odpovědět.Pozorovala jsem jen jak udeřila Galeho a rozesmála jsem se spolu s Gruvií. Byla to dcera Erzy to nepochybně.Pak jsme jen sledovali jak jde za Mirou a dostává svou značku. Vím,že tam spolu s ní šla i mamka ale proč?
Gray a táta si zase vjeli do vlasů a když je Juvia usměrnila,Gruvia mě vzala za ruku a táhla mě k té nové. Nechtěla jsem. Co je mi do ní?? Gruvia začala zase drze mluvit a pak jsem už jen slyšela jak Juvia (nebo mamka? Už si to nepamatuji) řekla:No takže tohle je Nalu-chan.
Ta dívka se na mě mile podívala a zkoumala mě. Neřekla jsem ani slovo ani jsem si s ní nepodala ruku,prostě jsem jí zkoumala taky.
Nakonec to vypadalo takhle:
,,Ahoj já jsem Jerza! Ty budeš dcera Natsua a Lucy viď? Těší mě´´
,,Nazdar já jsem Nalu ale to víš. Jo jsem´´
Odvrátila jsem se a spěchala k východu cechu. Vím,že mě všichni pozorovali a říkali si:Co to s ní je? Chm prostě Nalu je celá po Natsuovi.
Nebyla jsem hluchá,sylšela jsem je se svými schopnostmi. Někdo mě chytil za ruku. Byla to Erza. Celou dobu mého pobytu cehcu mě poučovala co se má a nemá a považovala mě za svou dceru či co. Asi věděla,že tu správnou výchovu od Natsua nedostanu. Svěřovala jsem se jí o všem.
,,Co se děje Nalu?Tobě se Jerza nelíbí?´´
,,Ale jo vypadá fajn ale nejsem kamarádskej typ. No a navíc teď už budeš mít koho poučovat takže..´´
,,Nekecej nesmysly Nalu. Budu vás fackovat obě. Mohla bys jí ukázat cech a okolí? Nevím jestli by pro ni Gale a Gruvia byli dobrá společnost´´
,,Chm..Tak jo´´
Erza se otočila a míříla zpět do cechu. Já zůstala stát venku a jen tak se potulovala okolo cechu.

Soo...Thats all..Pokud se vám to líbilo,pokusím se to vydávat pravidelně,ale ještě uvidím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama