Animefest 2015

4. června 2015 v 15:25 | Lucille aka Ciel |  Re-playe z conů
Ehm..YO! Takže tohle je můj trip o Animefestu a děkuji všem,kteří se podíleli na tom,aby byl můj první AF tak skvělej :3 (Alois,Grell,Onee-chan,Kurosaki,Mezurashi,Dita,Lea,Eliška a dál..)
Pátek
Se sestrou jsme stávaly okolo šesté. Autobus jel v půl osmé,takže čas na to si vzít cosplay,paruku a své věci. Měla jsem svou OC Neko Maid. Bohužel mi tak trochu klouzala paruka a tak jsem si ji až na Animefestu sundala. Ale zpět k ránu. Okolo deváté jsme byly v Praze a měli jsme hodinu do dalšího spoje. Potkali jsme pár otaku,kteří jeli stejným autobusem. A to bych nebyla já,abych se hned nezakecala,ale pak jsme šli zase do autobusu.
Cesta moc zajímavá nebyla. Dost jsem se nudila a navíc jsem byla strašně nedočkavá. Ale konečně jsme dorazili a to okolo jedné. Ale na autobusové nádraží. A to sice nebylo daleko od AF. Ale Osečtí v Brně.. Takže jsme odchytli první holky,které vypadaly,že jedou také na AF. Představily se jako Dita,Zuzka a Lucy. Nejsympatičtější mi přišla Dita a s tou jsme se taky bavili nejvíc. Takže jsme nastoupili na šalinu a jeli na AF. Na strankách bylo řečeno,že do dvou můžeme mít lístek a pak až v šest. Takže jsme si stouply do fronty. Já tam zaběhla za Sushi a chvilku si s ní povídala. Ale pak jsem šla zase do fronty. Pak jsem uviděla Mezurashiho,mého nejoblíbenějšího cosplayera,ale nechtěla jsem vybočovat z fronty,tak jsem tam zůstala. A pak si nechala hrdě nandat náramek chaosu,sestra dostala řád. No a tak jsem sestře nechala kufr a rozeběhla se za Mezurashim,jelikož jsem ho naposledy viděla na Akiconu 2014. Objali jsme se a chvilku si povídali,ale pak jsme museli do tělocvičny,tak jsem šla zase za sestrou. Tam jsme chvilku s Lucy,Ditou a Zuzkou stály. A pak jsem zahlédla Leu,taky z Akiconu. S ní byl hezký L z DN. Tak jsme spolu vyrazili do tělocvičny. Ale nebudu lhát,cesta šalinou,zlo. No ale nakonec jsme do tělocvičny dorazili. Chvilku jsme čekali než se otebře šatna kde se spalo. Ale dočkali jsme se a hned hledali místo. Já nakonec zůstala ne na žíněnce ale na zemi. Ale problém jsem neměla. No pak jsem si strhla paruku a nechala si jen maid šaty.
No a asi do šesti jsme se jen tak poflakovali u stánků na AF. Já si tam hned koupila plakát Sebbyhi a Ciela. No a pak.. Tam byl awsm Grell. Takže hug a fotka of course. Poděkovala jsem a následovala sestru. Nicméně po chvilce jsme si určili setkávací místo. Už muselo být kolem čtrté,když jsme se rozdělili a já bloudila po AF. A narazila jsem na Kurosakiho taktéž z Akiconu. Měl přijet později. Hned chtěl vědět,kde je ségra a já ho informovala,že na scházecím místě. Tak jsem ho tam zavedla a povídali jsme si.
Na zahájení jsme nešli,důvod: Moc lidí. A fronta asi až za areál,takže jsme to vzdali. No a pak jsme se asi okolo desáté večer rozhodli,že půjdeme na Asian párty. Přidali se všichni i Dan o kterém jsem se nezmínila. Všichni nad 18 trochu pili. Ale já s Eliškou logicky ne. Mě bude 14 a jí taky. Takže já jen tancovala a Eliška koukala do mobilu. Okolo půl jedné už jsme všichni spali v tělocvičně...
Sobota
Už v šest tam zvonili budíky a já se mrzutě koukala na lidi,který vstávali. Kurosaki si vzal sluchátka a ségra dělala,že spí. Zbytek šel do sprch. Já si jen vzala šampon a ručník. Pak jsem se postavila do fronty. Naštěstí nebyla tak velká a tak jsem byla brzo na řadě. Umyla jsem se a vrátila se k ostatním. Lea a Eliška už byly ready a šli pomalu na AF,když dneska odjížděli. My tam ještě byli. Nasadila jsem si síťku (na mokrý vlasy,logic plzz) a modrou paruku na Jellala ve female verzi. Pak jsem jen vyčkávala do sedmy,abych mohla do alberta pro snídani a energeťáky. Ale stejně jsem vzala jenom pití. Okolo osmé už jsme šli na AF. Já už v cosplayi Jellala a sestra v Nyu z Elfen Lied. Pak jsme se rozdělili. Já šla do hlavní budovy a ostatní šli se ségrou. Šla jsme po schodech a pak sem to uviděla. Aloise Trancyho,kterej si to mířil do rotundy. Seběhla jsem ze schodů k rotundě. Každej si musel myslet,že jsme se zbláznila,ale Alois.. No a pak jsem ho tam s Grellem našla sedět na schodech. Nejdřív jsem nepoznala,že je to Grell. Protože to byla verze Making of Kuroshitsuji a celej ten díl jsem neviděla. Takže jsem Aloise poprosila o fotku. Ale Grell byl smutný,že si ho nikdo nefotí,takže jsem si ho vyfotila taky. Pak jsem šla spokojeně dál nakupovat. Plakátu je celkem dost,takže jsem se pak sešla se sestrou a šli jsme doprovodit Leu a Elišku na vlak. Pak jsme si koupili B-smart z KFC a šli do tělocvičny. Tam jsme se sestrou strhli cosplaye a já si vzala šaty ze včera ale bez zástěrky. Ale jakožto jsme spali asi jenom pět hodin,tak jsme si na chvilku lehli a poslali Daniela pro energeťáky. Pak jsme šli opět na AF a tam se sestra vyfotila s celou Night Raid skupinou. Já šla poté vyfotit Rikku. N,ale teď k iluminátské záežitosti (doteď nevyřešeno..)..
Prostě,moje sestra a Kurosaki jsou kuřáci. A Kurosaki si asi dvacetkrát prohledal VŠECHNY kapsy,jestli tam nemá papírky z kterých si cigarety balil. Nikde nebyly a proto jsme šli do trafiky koupit nový. Když jsme šli z Trafiky tak si pro ně sáhl Kurosaki do kapsy. Ale to nebyly ty co si koupil,to byly ty starý! Tak jsme se otočili a ubohý papírky ležely na chodníku,tak jsem je šla zvednout. Ale když už jsme šli a Kurosaki nadával na ilumináty,někdo na nás zavolal. Otočili jsme se a Neko rukavice co jsme drželi byly na zemi! Takže se nám ullumináti pomstili a to je důkaz!!
Nicméně už jsme šli na AF a jelikož jsme něměli co dělat,tak jsme čekali na přednášku,která začínala v osm. Bylo asi půl sedmé,tak jsme si sedli na schody. A neuhodnete kdo tam byl. Grell a Alois z rána! Nevím ani jak,nebo proč,ale najednou jsme si začali povídat a mě se zjevili jako fajn holky. No ale Grell pak šel za Sebastianem. Myslela jsem si,že Alois půjde taky,ale ten se mi svěřil,že se nemaj se Sebbym rádi. Tak jsme jen tak seděli. No a já pak měla hlad a Lojza taky,tak jsme se zvedly a já řekla ségře,že jdem do večerky. Ale nevzpomněla jsem si kde je. No tak jsme šli někam za AF a já doufala,že Lojza ví kde je. No ale Lojza doufala v to samé. Takže fail... Ale pak jsem si vzpomněla,že je asi deset metrů od hl budovy takže why not XD. Takže jsme šli do večerky a koupili jídlo. Ale bylo už 7:45. Takže jsem dostala od sestry vynadáno,ale Lojzovo brambůrky to zachránily,tudíž je sestra vyždrala ale ok..
No a pak začala cenzura. Jediná přednáška na který jsem za celý AF byla XD. A nemám slov. Ukázka Me! Me! Me! byla...Zajímavá.. Řečeno mírně. No a pak už jsme šli do tělocvičny. Ale předtím ještě do pizzerie,která od ní byla kousek. Já,Onee-chan a Kurosaki jsme se na ní složili. A pak jsme šli spát.
Neděle
Tentokrát jsme spali déle. A to jsem nechtěl,chtěl jsem se ještě vidět s Lojzou a Grellim. Bydlej totiž ve Zlíně... A to je ode mě..Krapet daleko...
Ale ten den už jsem byla bez peněz. Doslova. Měla jsem na snídani a na placku,cesta byla zaplacená předem. Zabalili jsme si a kufry tam nechali. Pak jsme šli trochu sklesle na AF,protože poslední den :(. Ale taky stál za to!
Podle Aloisovo instrukci měl být random maidka with Red Hair. Nenašla jsem jí,ale našla jsem Grella a ten mě informoval,že mě taky hledá. No narazila jsem na ní,a tak jsme spolu projížděli stánky. Já z peněz kamarádky koupila plakát (logicky pro ní XD ) a pak nic. Lojza šel pak na přednášku,tak jsem tam byl alone..
No ale pak jsme se ještě střetli a to i s Grellem,ale zase si ho pak odtáhl Sebby T_T. Bohužel :´(. No,ale koupila jsem si CielxAlois placku *-*. Ale npak jsem uviděla awsm plakát Grella a Alois mi to koupil :33. Takže jsem byl vděčný a později jsem mu zaslal dárek k narozeninám. No a pak jsem zjistila,že už musím domů. Takže jsem se s Lojzou rozloučil. S Grellem jsem nemohl,nesměj z přednášky.
Zbytek nebyl moc zajímavý a já chci ještě jednou moc poděkovat těm,kteří se podíleli na mojí radosti z AF :3. Arigato and see ya in Advík!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Glellíček Glellíček | 4. června 2015 v 19:08 | Reagovat

Taky nemáš odstavec jenom o tom, jak jsem byl dokonalý :'( Aspoň že máš mou fotku vystavenou v pokoji xDD
Ne, bylo to avsum x3 MUSÍ mi vyjít ten Advík, chci tě znovu vidět :333 A tam se budu věnovat jenom tobě a Aloisovi :333 Jsi můj další shoták do sbírky x3 xD

2 Lucille-chan Lucille-chan | 4. června 2015 v 19:11 | Reagovat

Tak víš jak,to mám schovaný,aby se nikdo nedozvěděl jak tě obdivuji :3. Mám,mám ˇ^ˇBudeme mít švédskou trojku ˇ^ˇ

3 Suteki Suteki | 10. června 2015 v 22:35 | Reagovat

Nyun~ Na advíčku spolu, ano? Už počítám dny. *vzpomněl si na to že si musí dokoupit nadkolenky a našívat krajku xD*.
Udělám si námořnickou verzi Lojzíka :333.. Pokud se mi teda bude chtít a nebude zima xD. Pozdravuje tě daki :3 *le my Sebastian dakimakura.

4 Lucille-chan Lucille-chan | 25. června 2015 v 21:24 | Reagovat

Tak víš jak :3 Těším se moc,hlavně na yaoi fotky ˇ^ˇ A těším se na ní :33 Tak moc se chci se Sebbíkem pomazlit :´33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama